Het team van onze school bestaat uit directie, leerkrachten, en diverse interne en externe onderwijsprofessionals. Graag stellen we ons aan u voor.

Image

Mariska Dijks
Directeur
directie@bsbuurse.nl

Image

Erna Boomers
Intern begeleider
e.boomers@keender.nl

Image

Joy Nijmeijer
Leerkracht groep 1/2
j.nijmeijer@keender.nl

Image

Joy Diepenmaat
Leerkracht groep 3/4 en 7/8
j.diepenmaat@keender.nl

Image

Ingrid Eppink
Leerkracht groep 3/4
i.eppink@keender.nl

Image

Caterine Nijhuis
Leerkracht groep 5/6
c.nijhuis@keender.nl

Image

Mariska ten Heggeler
Leerkracht groep 5/6
mariska.tenheggeler@keender.nl

Image

Robbin Wentink
Leerkracht groep 7/8
r.wentink@keender.nl

Image

Kylie Kamphuis
Onderwijsassistent
m.mastenbroek@keender.nl

Image
Image
Image

Margret Buurman
Administratief medewerkster
m.buurman@bsbuurse.nl

Alfons Rauwers
Technische dienst Keender

Bennie ter Huurne
Vrijwillige conciërge